kocioł Iskra Eko Zgoda

z podajnikiem ślimakowym

kocioł ISKRA EKO ZGODA z podajnikiem ślimakowym

Kocioł grzewczy z podajnikiem ślimakowym z serii ISKRA EKO ZGODA, tak jak inne nasze modele, jest wyposażony w automatyczne sterowanie za pomocą elektronicznego panelu, na którym można łatwo i szybko ustawić oczekiwaną temperaturę, obsługiwać dmuchawę i pompę co. Piec ma konstrukcję, która pozwala na zdemontowanie palnika z zasobnikiem. Po usunięciu tych elementów zajmuje mało miejsca, co znacznie ułatwia transport.

Kocioł jest przystosowany do opalania węglem typu groszek. Może służyć do ogrzewania powietrza oraz wody użytkowej. Zapewnia ekologiczne i ekonomiczne spalanie. Takie połączenie czyni z tego kotła grzewczego model idealny. W standardowej wersji jest wykonany z atestowanej stali kotłowej o grubości 6 mm, ale na zamówienie możemy także zastosować stal o grubości 8 mm. Udzielamy dwuletniej gwarancji na poszczególne elementy kotła oraz jego bezawaryjne działanie, szczelność wymiennika ciepła gwarantujemy przez okres 5 lat.

zalety naszego ekologicznego kotła

Kocioł wyposażony w podajnik ślimakowy firmy Pancerpol spełnia wymogi klasy 5 oraz wymogi Ekoprojektu (EkoDesign). To istotne, ponieważ od lipca 2018 r. w Polsce można zakupić jedynie kotły 5 klasy, które charakteryzują się doskonałymi parametrami i komfortem użytkowania. Nasze kotły mają odpowiednie certyfikaty i świadectwo energetyczne, które poświadczają, że są ekologiczne i dopuszczone do użytku domowego. Ponadto najnowsze kotły na pellet i węgiel zużywają znacznie mniej opału niż ich starsze odpowiedniki, a co za tym idzie, emitują mniej smogu.

Kocioł grzewczy ISKRA EKO ZGODA może ogrzewać pomieszczenia oraz wodę, dzięki czemu jest ekonomicznym i oszczędnym urządzeniem, które sprawdzi się do ogrzewania domu jednorodzinnego. Produkujemy kotły o wydajności 25 kW i 35 kW. Moc najlepiej dobrać do powierzchni domu, wysokości pomieszczeń oraz po ocenie izolacji termicznej budynku. Nasi doradcy chętnie udzielą wszelkich informacji i przedstawią optymalny model do konkretnego zapotrzebowania.

kocioł technologie

producentem kotła jest:

Plik Opis Wielkość pliku
pdf Tabela Iskra Eko Zgoda 2 MB
pdf Certyfikat CE Iskra Eko Zgoda 763 KB
pdf DTR Iskra Eko Zgoda 2 MB