Kocioł ISKRA EKO PELLET

kocioł z podajnikiem pelletowym

kocioł ISKRA EKO PELLET

Kocioł Iskra Eco Pellet jest kotłem niskotemperaturowym wyposażonym w całkowicie zautomatyzowany palnik firmy Venma wraz z układem podawania paliwa (pellet). Regulator pracy kotła na pellet „Platinum Bio” jest nowoczesnym układem mikroprocesorowym, który steruje nie tylko pracą kotła, ale również systemem centralnego ogrzewania. Kocioł ten może być przeznaczony do ogrzewania domków jednorodzinnych oraz małych pawilonów handlowych i usługowych.

Nasz innowacyjny piec na pellet klasy 5 jest w pełni zautomatyzowany, wydajny i komfortowy w użytkowaniu. Wykonany z solidnych materiałów, na które udzielamy gwarancji. Spełnia wymogi EcoDesign odnośnie do ilości pyłów emitowanych do środowiska naturalnego. ISKRA EKO PELLET to kocioł najnowszej generacji, w którym technologia ułatwia obsługę i konserwację, tak że działa praktycznie bez konieczności nadzoru użytkownika.

co warto wiedzieć o kotle na pellet?

Decyzja o zakupie kotła musi być w pełni świadoma, ponieważ piec grzewczy to inwestycja na kilka, kilkanaście lat. Poza ceną samego urządzenia ważnym aspektem, który należy wziąć pod uwagę, jest rodzaj paliwa. Obecnie nie jesteśmy już zmuszeni do podejmowania wyboru między piecem na węgiel kamienny a modelem na drewno. Na arenę w branży grzewczej wkroczył bowiem pellet – wygodny, ekologiczny i ekonomiczny materiał opałowy. Pellet to granulat powstały ze sprasowanych pod dużym ciśnieniem trocin, wiórków lub zrębki drzewnej. Zaletą tego paliwa jest łatwość magazynowania, ponieważ opał jest pakowany i sprzedawany w workach. W porównaniu z węglem czy drewnem znacznie mniej brudzi i generuje niewielką ilość popiołu. Z pewnością kocioł na pellet jest propozycją godną rozważenia, w przypadku poszukiwania ekonomicznego i ekologicznego sposobu ogrzewania domu.

kocioł technologie

producentem kotła jest:

materiały do pobrania

Plik Opis Wielkość pliku
pdf DTR Iskra Eko Pellet 2 MB
pdf Tabela Iskra Eko Pellet 528 KB
pdf Certyfikat Iskra Eko Pellet 706 KB