Kotły z podajnikiem dwutłokowym

Pragniemy Państwu przedstawić produkowane przez nas kotły CO z podajnikiem. Oferowane przez nas modele posiadają certyfikat ekologiczno–energetyczny, dzięki któremu zyskują Państwo gwarancję, że normy emisji spalin nie zostaną przekroczone. Jako producent jesteśmy w stanie stwierdzić, że każda z naszych konstrukcji to nowoczesne urządzenie spełniające niezbędne normy. Wszystkie z naszych produktów tego typu posiadają sterownik mikroprocesorowy, solidny, żeliwny ruszt oraz drzwiczki.


Jednym z naszych najpopularniejszych produktów jest model BIO-WULKAN PELLET, który służy do spalania pelletu drzewnego. Jest on wyposażony w zabezpieczenie chroniące przed cofnięciem płomienia do zasobnika. Dzięki temu zapewnia on nie tylko efektywne ogrzewanie, ale także bezpieczeństwo.


Jako producent kotłów CO z podajnikiem, mamy do zaoferowania również model BIO-WULKAN LUX, który jest nowocześniejszą wersją swojego poprzednika, modelu BIO-WULKAN. Dzięki opcji dozowania ilości paliwa, możliwa jest płynna zmiana mocy urządzenia w szerokim zakresie. Urządzenie jest przystosowane do spalania węglowego paliwa suchego o kaloryczności co najmniej 22000kj/kg, spiekalności mniejszej niż 10RI oraz uziarnieniu między 5mm, a 31,5 mm.