Kotły zasypowe

Oferowane przez nas urządzenia charakteryzują się nowoczesną konstrukcją, która przekłada się na ich wydajność oraz efektywność codziennego funkcjonowania. Jako producent zasypowych kotłów CO zajmujemy się produkcją modeli SWGn, SWRWn oraz SWRW. Każdy z nich jest wykonany z wysokogatunkowej blach o grubości 6 mm, jest wyposażony w ruszy wodny z bezszwowych rur o trójkątnym przekroju oraz drzwiczki żeliwne.


Model SWGn posiada nowoczesny sterownik mikroprocesora, a jego konstrukcja została wyposażona w poziome kanały konwekcyjne. Ponadto charakteryzuje się także prostotą obsługi, co znacznie ułatwia jego codzienne wykorzystywanie. Jest przystosowany do spalania węgla, jednak paliwem zastępczym może być węgiel z miałem węglowym oraz drewna kawałkowe i brykietowe.


Jako producent kotłów CO zasypowych zajmujemy się także produkcję modelu SWRWn, w który różni się od modelu SWGN, między innymi tym, że umożliwia spalanie wiórów zrębki.


Model SWRW posiada trzy pionowe kanały konwekcyjne, dzięki czemu jego wydajność jest jeszcze większa. Do palenia w nim można wykorzystywać węgiel, miał oraz drewno, zarówno kawałkowe, jak i wióry, czy pellet.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą osoby szukające nowoczesnych urządzeń do ogrzewania.